Logo firmy

Program TNK

Kuchnia to serce domu. Kojarzy się zapachem pieczonego ciasta, aromatem porannej kawy i rodzinnym celebrowaniem posiłków.

Firma WG COLOR zadbała, aby przy niewielkich nakładach finansowych, wszystkie te przyjemności mogły odbywać  się w pięknych, nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach.

Jeśli chcesz odmienić swoją kuchnię nie wydając fortuny na nowe meble, pomyśl o wymianie frontów lub „liftingu” już istniejących.

Fronty to najbardziej eksponowana część mebli kuchennych, ale też zabudowanych szaf czy meblościanek. Z naszą pomocą możesz je wymienić albo, jeśli są drewniane lub fornirowane, odświeżyć i nadać zupełnie nowy wygląd. Oferujemy nie tylko zeszlifowanie starej powłoki lakierniczej i zmianę koloru, jeśli grubość warstwy drewnianej na to pozwoli możemy również nadać nowy kształt – wyfrezować lub wygładzić.

Fronty przesądzają o charakterze i stylu pomieszczenia. Ich wymiana lub odświeżenie to koszt znacznie niższy niż zakup nowych mebli. Zachęcam do współpracy z naszą firmą. Oprócz pieniędzy zaoszczędzą Państwo czas, przy wymianie frontów unikniemy niepotrzebnej „rewolucji” jaka zwykle towarzyszy wymianie mebli, korzystając z naszej usługi nie trzeba zazwyczaj nawet opróżniać szafek.

Marzy Ci się metamorfoza kuchni w korzystnej cenie? Z naszą pomocą jest to możliwe!

ZADZWOŃ DO NAS!

  • Ustalimy dogodny dla Państwa termin spotkania.
  • Przyjedziemy do Państwa i wykonamy bezpłatny pomiar.
  • Wspólnie wybierzemy kolor i wzór jaki Państwa najbardziej interesuje.
  • Przedstawimy wycenę, a po jej zaakceptowaniu przystąpimy do pracy.
  • W ciągu maksymalnie 14 dni zamontujemy nowe fronty, a Państwo będą cieszyć się swoją nową, piękną kuchnią.

Usługa skierowana jest do osób indywidualnych.

 

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję